Białe anemone Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem kwiatów anemone


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

65,00 zł


Opis
Opis

Białe anemone Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


Pragnąc obdarować rodziców niepowtarzalnym prezentem, będącym jednocześnie podziękowaniem za trud włożony w wychowanie oraz wieloletnie poświęcenie, warto wybrać drewnianą skrzynkę na dwa wina. Dzięki starannemu wykonaniu i niezwykłej precyzji, a także pięknemu motywowi, zdobiącemu ten niezwykły przedmiot, staje się on wyjątkowym.

Skrzynka na wino, ozdobiona kwiatami anemone, to kwintesencja elegancji, a zarazem podarek o romantycznym wydźwięku. Budzić on będzie wszechobecny zachwyt, będzie też dla rodziców piękną pamiątką, dzięki której nawet po latach będą mogli wrócić wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia ślubu swoich dzieci.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych