Liście eukaliptusa Podziękowanie dla gości z grosikiem

Niepowtarzalne weselne breloki wykonane z drewna w kształcie serca z motywem liści eukaliptusa z grosikiem na szczęście


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Podziękowanie dla gości z grosikiem


Ślub to wyjątkowy i pełen emocji moment, który warto spędzić w towarzystwie bliskich Młodej Parze osób. Wspólne przeżywanie nie tylko potęguje pozytywne doznania, ale również staje się pretekstem do kolejnych spotkań, wypełnionych wspomnieniami dobrej zabawy oraz momentów pełnych wzruszeń.

Rolę, jaką odgrywają weselni gości, warto jest podkreślić, dziękując im za wsparcie, za życzenia, za ciepły uśmiech i ich obecność. W jaki sposób zrobić to najlepiej?

Choćby dbając o ich szczęście i pomyślność, za sprawą „szczęśliwych grosików” wręczanych w wyjątkowej oprawie.

Podziękowanie dla gości z umieszczonym na nim grosikiem, ozdobione motywem liści eukaliptusa, to nie tylko wyjątkowy prezent od Nowożeńców, ale również amulet przynoszący szczęście wszystkim, którzy zostali nim obdarowani.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Wymiary: 6cm x 6cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.