Tulipany Ślubne zawieszki na wódkę

1,20 zł
1,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Tulipany Ślubne zawieszki na wódkę


Nie ma chyba osób, które nie kochają tulipanów. Te kwiaty wnoszą lekkość i świeżość, a dodatkowo ich symbolika doskonale koresponduje z tak ważną uroczystością, jak zaślubiny.

Niezależnie od koloru kwiaty te bowiem oznaczają wdzięk i elegancję i takie właśnie wrażenie robią, zdobiąc poszczególne elementy służące organizacji wesela czy aranżacji przestrzeni weselnej sali.

Zawieszki na wódkę, ozdobione motywem tulipanów, to doskonały sposób, by zamienić zwykły trunek w iście weselny napitek. Dzięki tym ślubnym zawieszkom butelka wódki może stać się też wspaniałym prezentem dla zaproszonych gości lub też nagrodą w organizowanych podczas wesela konkursach.

 

Wymiary: 6cm x 9cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Powiązane wpisy na blogu