Kora z drzewa Ślubne, drewniane numerki na stół

Ślubne, drewniane numerki na stół weselny z motywem kwiatów kory z drzewa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


7,99 zł
7,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kora z drzewa Ślubne, drewniane numerki na stół


Dodajcie Państwo odrobinę rustykalnego uroku do swojego wyjątkowego dnia dzięki naszemu drewnianemu numerowi stołu weselnego! Ozdobiony motywem kory z drzewa, ten numer stołu jest idealnym akcentem każdego ślubu na świeżym powietrzu lub w stodole. Wykonany w 100% z drewna sosnowego i precyzyjnie wycięty, każdy z tych numerów stołów jest jedyny w swoim rodzaju i sprawi, że wystrój Państwa przyjęcia będzie się wyróżniał.

Ponadto, minimalistyczny, a zarazem unikalny design sprawia, że goście nie będą mieli problemów z odnalezieniem swoich miejsc siedzących. Dla zwiększenia efektu i atrakcyjności wizualnej polecamy dodać wokół niego kilka lampek lub udekorować go inspirowanej stylem vintage.

Państwa goście będą zachwyceni, gdy przejdą obok nich i zobaczą, jak wiele szczegółów zostało włożonych w wykonanie tych drewnianych numerów stołów weselnych. Jeśli więc chcą Państwo wprowadzić piękno natury do wnętrza swojego lokalu weselnego, dlaczego nie spróbować tego rustykalnego, a zarazem wyrafinowanego rozwiązania? Z pewnością spodoba się Państwu to, że dzięki nim Państwa impreza będzie wyglądać pięknie!

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 16 x 11,5 cm