Zaproszenie ślubne z perełką

Eleganckie zaproszenie ślubne z połyskującą perełką.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenie ślubne z perełką


Dyskretne zaproszenie na ślub i wesele.

Delikatny wzór okalający wasze imiona został dobrany do wdzięcznej czcionki i delikatnego tła. Dodatkowo mała perełka na środku stanowi dyskretna ozdobę.

Całość jest skromna, niewyzywająca i bezpretensjonalna.

Zaproszenie wydrukowane na białym, perłowym papierze.

Zaproszenie to będzie szczególnie pięknym sposobem by powiadomić waszych gości o nadchodzącym ślubie.

Jeśli wybierzecie pozostałe dodatki z naszej oferty w tych samych wzorach zaoszczędzicie cenny czas i niepotrzebny stres.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu