Drewniany plan stołów ze zdjęciem

Drewniany plan stołów z Waszym zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

85,00 zł
85,00 zł
Opis
Opis

Drewniany plan stołów ze zdjęciem


Szukasz sposobu, aby uczynić ten wyjątkowy dzień jeszcze bardziej niezapomnianym? Ten drewniany plan stołu weseln z własnym zdjęciem z pewnością będzie idealnym dodatkiem do Waszego wesela! Jest praktycznie gotowy do użycia po wyjęciu z paczki — po prostu wybierz podstawę lub rozwiązanie montażowe i gotowe! 

Drewniany ślubny plan stołów ze zdjęciem to nie tylko wizualny dodatek do przyjęcia weselnego, ale także doskonały sposób na szybkie i wygodne posadowienie gości.

Niezależnie od tego, czy ślub odbywa się w plenerze pod gołym niebem Matki Natury, czy też w sali balowej w sali balowej, ta jedyna w swoim rodzaju dekoracja gwarantuje, że ten wyjątkowy dzień nigdy nie zostanie zapomniany!

 

Personalizacja: Gratis!

Materiał: sklejka 3mm

 

Cena dotyczy samego planu stołu bez nóżki. Nóżka jest do kupienia oddzielnie.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również