Drewniany plan stołów ze zdjęciem

Drewniany plan stołów z Waszym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


85,00 zł
85,00 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniany plan stołów ze zdjęciem


Szukasz sposobu, aby uczynić ten wyjątkowy dzień jeszcze bardziej niezapomnianym? Ten drewniany plan stołu weseln z własnym zdjęciem z pewnością będzie idealnym dodatkiem do Waszego wesela! Jest praktycznie gotowy do użycia po wyjęciu z paczki — po prostu wybierz podstawę lub rozwiązanie montażowe i gotowe! 

Drewniany ślubny plan stołów ze zdjęciem to nie tylko wizualny dodatek do przyjęcia weselnego, ale także doskonały sposób na szybkie i wygodne posadowienie gości.

Niezależnie od tego, czy ślub odbywa się w plenerze pod gołym niebem Matki Natury, czy też w sali balowej w sali balowej, ta jedyna w swoim rodzaju dekoracja gwarantuje, że ten wyjątkowy dzień nigdy nie zostanie zapomniany!

 

Personalizacja: Gratis!

Materiał: sklejka 3mm

 

Cena dotyczy samego planu stołu bez nóżki. Nóżka jest do kupienia oddzielnie.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również