Samolot Mapa Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem samolotu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Samolot Mapa Winietki ślubne satynowe pleksi


Jesteście parą, która kocha podróżować? A może poznaliście się w samolocie lub poza granicami kraju? Warto nawiązać do tego wybierając motyw przewodni wesela związany z podróżowaniem właśnie. Może to być na przykład samolot, który dyskretnie zdobić może różne przedmioty związane z organizacją wesela, w tym ślubne winietki.

Winietki wcale nie muszą ograniczać swojej roli wyłącznie do funkcjonalności. Choć rzeczywiście znacznie usprawniają zasiadanie gości do stołów, to można zadbać również o to, by były piękne w swej prostocie i by zdobiły weselne stoły. Takie właśnie są winietki ślubne satynowe, wykonane z pleksi, ozdobione motywem mapy i samolotu. Zwrócą one uwagę zaproszonych gości swoim pięknem i oryginalnością, a Parze Młodej pozwolą podzielić się z gośćmi swoją pasją czy historią znajomości.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych