Kwiaty anemone, zawilec Ślubne pudełko na koperty

36,00 zł
36,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty anemone, zawilec Ślubne pudełko na koperty


Składanie życzeń po ceremonii zaślubin to bardzo miły zwyczaj, choć nie zawsze pod kościołem są ku temu warunki. Aby jednak nadać temu bardziej uroczysty charakter, a przy tym, by ułatwić „pracę” drużbom, warto zaopatrzyć się w ślubne pudełko na koperty.

Takie pudełko, ozdobione motywem pięknych anemonów, stanowi wyjątkowy element ceremonii. Do takiego pudełka goście mogą wrzucać zarówno kartki z życzeniami, jak i koperty z prezentami w formie banknotów, zaś ten dyskretny sposób przyjmowania przez Młodą Parę pieniędzy, stanowi wyraz dbałości o komfort zaproszonych gości.

Wykonane z grubego kartonu pudełko, odznacza się wysoką jakością wykończenia, przyciąga wzrok i doskonale koresponduje z innymi elementami ślubnych aranżacji.

 

Materiał: Gruby karton

Wymiar pudełka: 24 x 24 x 32cm

 

Personalizacja

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na etykiecie samoprzylepnej, którą należy przykleić na kartonowe pudełko.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu