Pomarańczowe kwiaty Ślubne pudełko na koperty

36,00 zł
36,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Ślubne pudełko na koperty


Coraz częściej małżeństwa zawierają osoby, które mają już uregulowaną sytuację mieszkaniową, które już od lat wiły własne gniazdko.

Dlatego też zmienił się charakter prezentów wręczanych Młodej Parze, która zamiast mikserów czy kuchenek mikrofalowych, wybiera pieniądze. Pozwalają one spełnić ich marzenia o podróży poślubnej czy realizacji wspólnych pasji.

Aby nadać wręczaniu kopert – nie tylko ze ślubnymi prezentami ale również kartkami z życzeniami – wyjątkowy charakter, a przy tym zadbać o komfort gości, warto nabyć specjalne pudełko na koperty.

To pudełko, ozdobione motywem pomarańczowych kwiatów, nie tylko będzie podręcznym narzędziem, pomagającym drużbie w zbieraniu kopert, ale też stanie się wspaniałą pamiątką do praktycznego wykorzystania również po weselu.

Co więcej, pudełko takie można również ustawić na stoliku podczas wesela i poprosić gości, by do niego wrzucali krótkie życzenia dla Nowożeńców, podpisem zaznaczali swoją obecność bądź podzielili się z Młodą Parą przepisem na dobry związek.

 

Materiał: Gruby karton

Wymiar pudełka: 24 x 24 x 32cm

 

Personalizacja

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na etykiecie samoprzylepnej, którą należy przykleić na kartonowe pudełko.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu