Piwonia Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem dużych piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Piwonia Szklane zaproszenia dla Rodziców


Szlachetne szkło chętnie wykorzystywane jest jako element dekoracyjny podczas aranżacji przestrzeni w czasie ślubu. Ale szklane elementy nie muszą być ograniczone wyłącznie do dekoracji stołów – doskonałą zapowiedzią stylowego wesela, mogą być zaproszenia ze szkła.

Te szczególnie piękne, ozdobione motywem kwitnących piwonii, warto przeznaczyć dla Rodziców. To bowiem wyjątkowi gości, którzy zasługują na wszystko, co najlepsze – za ich trud, wieloletnie poświęcenie i miłość.

Takie zaproszenie wzbudzi nie tylko zachwyt i wzruszenie w chwili jego wręczania. Stanie się bowiem ono wspaniałą pamiątką, która budzić będzie piękne wspomnienia jeszcze wiele lat po tym wyjątkowym dniu.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.