Białe kwiaty Ślubne pudełko na koperty

36,00 zł
36,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe kwiaty Ślubne pudełko na koperty


Jednym z najczęściej wybieranych przez Młodą Parę prezentów jest … koperta z gotówką. Zwykle bowiem Młoda Para ma już wszystko, co mogłoby stać się ślubnym upominkiem lub też świadomie rezygnuje z rzeczy, uwzględniając swoje przyszłe plany bądź też preferencje i umiłowanie minimalizmu.

Niezależnie od powodów wyboru gotówki w charakterze ślubnego prezentu warto zadbać również o komfort gości i zapewnić im możliwość nieskrępowanego wrzucania kopert do specjalnej skrzynki, ślubnego pudełka na koperty.

Ozdobione motywem białych kwiatów pudełko, to wspaniały sposób na dyskretne zebranie kopert, zarówno tych zawierających pieniądze, jak i kartki z sentencjami wartymi zapamiętania czy ze ślubnymi życzeniami.

Wykonane z grubego kartonu pudełko, odznacza się wysoką jakością wykończenia, przyciąga wzrok i doskonale koresponduje z innymi elementami ślubnych aranżacji.

 

Materiał: Gruby karton

Wymiar pudełka: 24 x 24 x 32cm

 

Personalizacja

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na etykiecie samoprzylepnej, którą należy przykleić na kartonowe pudełko.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu