Magnolia Winietki ślubne satynowe pleksi w kształcie serca

Winietki ślubne satynowe z pleksi z kształcie serca z motywem magnolii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Magnolia Winietki ślubne satynowe pleksi w kształcie serca


Nie ma chyba osoby, która wyobraża sobie organizację ślubnej uroczystości bez dokładnego zaplanowania wszystkich szczegółów. Dzięki temu możliwa jest wspaniała zabawa i pełne wykorzystanie czasu na relaks, rozmowy i wspólne przeżywanie tego dnia. Dlatego wśród kwestii organizacyjnych, wartych wcześniejszego ustalenia, powinny znaleźć się te związane z ustaleniem listy gości i ich rozmieszczeniem przy stolikach.

Aby jednak każdy z gości odnalazł sprawnie swoje miejsce, warto pomyśleć o winietkach. Winietki ślubne satynowe z pleksi w kształcie serca z pięknym motywem magnolii doskonale się tu sprawdzą, łącząc w sobie funkcję dekoracyjną oraz praktyczną. Dzięki nim goście unikną nerwowego poszukiwania miejsca, będzie możliwe szybkie rozpoczęcie weselnej uroczystości, a sami gości odczują troskę Młodej Pary. Romantyczna wymowa tych pięknych winietek sprawia, że doskonale korespondują one z charakterem ślubnej uroczystości, a wysoka jakość ich wykonania zachwyci nawet najbardziej wymagające Pary Młode.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 6,8 x 6,6 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych