Marmur Winietki ślubne z pleksy

Winietki ślubne z pleksy z motywem marmuru


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Marmur Winietki ślubne z pleksy


Ślubne winietki dla gości

Podczas ślubu i wesela każdy detal ma znaczenie, a odpowiednie akcesoria ślubne pomagają w organizacji tej niezapomnianej uroczystości. Bardzo istotne jest wyznaczenie konkretnego miejsca przy weselnym stole. By zaproszeni goście wiedzieli, gdzie mają usiąść, warto jako wskazówkę zastosować ozdobne winietki ślubne Venarti.

Marmur jest symbolem trwałości, prestiżu, wieczności, a także oznacza bogactwo, szlachetność i elegancję. Dlatego wzór tego szlachetnego kamienia wybraliśmy na weselne wizytówki Venarti wykonane z trwałej i nieprzezroczystej pleksy. Ponadczasowy marmur zamknęliśmy w nowoczesnym, matematycznym i prostym kształcie sześciokąta.

Nasze eleganckie winietki ślubne idealnie komponują się z marmurową serią dodatków ślubnych Venarti. Poza tym doskonale wpisują się w oprawę samej uroczystości, dopełniają dekorację stołów weselnych, a dla gości mogą stać się wyjątkową pamiątką.

Sprawdźcie też marmurowe winietki ślubne Venarti w kształcie lekkiej chmurki!

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 6 x 7 cm

Grubość: 2mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Powiązane wpisy na blogu