Komplet: dostojny marmur

Jeśli planujecie ślub w klasycznym stylu, ale jednocześnie kochacie elegancję i wytworny luksus, to nie powinno na nim zabraknąć ponadczasowych marmurowych dodatków. Marmur jest kwintesencją wyszukanego gustu i prawdziwego przepychu. Nie proponujemy Wam naturalnego kamienia, ale jego imitację wykonaną z bardzo ciekawych materiałów, jakimi są żywica, akryl czy pleksa.

 

Ponadczasowy biały marmur

 

Cienkie, grafitowe żyłki na białym tle doskonale naśladują naturalne popękania tego szlachetnego kamienia, który symbolizuje wieczność, stałość, trwałość i bogactwo, czym idealnie wpisuje się w ślubną retorykę. Sam wzór jest ponadto bardzo stylowym i ponadczasowym elementem dekoracyjnym. Ślubne marmurowe dodatki Venarti doskonale prezentują się w parze ze złotymi elementami ozdobnymi, a złoty kolor, perła oraz błyszczące srebrne drobinki czynią je wyrafinowanymi i wytwornymi. 

 

Żywica, pleksa, akryl

 

Wszystkie wykorzystywane przez nas materiały są najwyższej jakości – zapewniają unikalne wzornictwo i trwałość. Przede wszystkim godne polecenia są produkty z żywicy między innymi:

Oryginalny materiał, jakim jest żywica, unikalne wzornictwo (jedyne takie produkty na rynku!) i ręczne wykonanie podkreśla wyjątkowy styl i charakter. Do tego dodajemy gratisową personalizację, którą można wykonać ozdobną czcionką.

Poznajcie nasz marmurowy komplet produktów ślubnych Venarti!

Produkty powiązane