Pomarańczowe kwiaty Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem pomarańczowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Winietki ślubne satynowe pleksi


Pomarańczowy to kolor wnoszący energię, życie. Dlatego coraz chętniej wykorzystywany jest w przypadku wesel, szczególnie tych urządzanych w stylu rustykalnym czy wiejskim. Energia płynąca z koloru może być przekazywana w różnej formie i może przejawiać się zarówno w stroju Pary Młodej, jak i dodatkach związanych z aranżacją wnętrz, również tych praktycznych, jak winietki ślubne.

Winietki ślubne satynowe, wykonane z pleksi, pomagają bez trudu odnaleźć i zająć przeznaczone dla weselnych gości miejsce, a tym samym znacznie ułatwiają rozpoczęcie uroczystości. To również wyraz troski o komfort zaproszonych gości, o ich poczucie bezpieczeństwa. Jednak winietki ślubne, ozdobione motywem pomarańczowych kwiatów, mogą pełnić także funkcje dekoracyjną. Ich subtelne piękno, a jednocześnie energia, którą ze sobą niosą, zwracają uwagę zaproszonych gości i sprawiają, że winietki budzą zachwyt wszystkich.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych