Kwiaty w akwarelowym pasku Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem kwiatów w akwarelowym pasku


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty w akwarelowym pasku Szklane zaproszenia dla Rodziców


Akwarele budzą skojarzenia subtelnością i delikatnością, doskonale sprawdzą się zatem jako element motywu zdobiącego zaproszenia, a przede wszystkim – zaproszenia dla rodziców. Szczególnie pięknie prezentować się będą w połączeniu ze zjawiskowej piękności kwiatami, stanowiąc mocny element, przykuwający wzrok, a zarazem dodający szyku zaproszeniu motyw.

Szklane zaproszenia dla rodziców, ozdobione kwiatami w akwarelowym pasku, to wyjątkowy sposób na zaproszenie na ślubną uroczystość tak niezwykłych gości, jakimi są rodzice. Już sam moment ich wręczania będzie niezwykle wzruszający, zaś same zaproszenia stanowić będą wspaniałe jego dopełnienie. Jednocześnie staną się dla rodziców cenną pamiątką, przechowywaną z niezwykłą starannością przez długie lata i niezmiennie zachwycającą swoim pięknem.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.