Kolorowe kwiaty Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem kolorowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kolorowe kwiaty Szklane zaproszenia dla Rodziców


Mimo iż ślub dziecka to radosna chwila, to jednak towarzyszą temu obawy – wszak pociecha wkracza na nową drogę życia.

Dlatego też wesele staje się okazją dla Młodej Pary, by podziękować rodzicom za trud włożony w wychowanie, za duchowe przewodnictwo i poświecenie. Taką okazją, by docenić rolę rodzica, staje się już sam moment wręczania zaproszeń.

Dlatego też warto zadbać, by były one wyjątkowe, by stanowiły nie samą prośbę o towarzyszenie w tym wielkim dniu, ale również, by były wspaniałą pamiątką dla rodziców.

Szklane zaproszenie dla rodziców, ozdobione motywem kolorowych kwiatów, to wspaniały sposób, by wyrazić swoją miłość, szacunek, a także by – wręczając zaproszenie –wyrazić deklarację bliskości, mimo zmian zachodzących w życiu.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu