Różowe kwiaty Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem różowych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Różowe kwiaty Szklane zaproszenia dla Rodziców


Szkło jest niezwykle wdzięcznym materiałem, który coraz częściej pojawia się na ślubnych uroczystościach. Jego wykorzystanie jest różne, ale coraz częściej staje się nie tylko elementem dekoracyjnym, ale również pełni formację użytkową, wspomagając Młodą Parę w organizacji wesela.

 
Dlatego też szkło coraz częściej wykorzystywane jest w przypadku zaproszeń na ślubną uroczystość – jego elegancki charakter, delikatność, a jednocześnie wdzięk sprawiają, że szklane zaproszenia są wyjątkowe. Dlatego też warto wystosować je do wyjątkowych gości, takich właśnie, jak Rodzice. Szklane zaproszenia dla Rodziców, ozdobione motywem różowych kwiatów, to niezwykle piękny i wzruszający sposób, by zaprosić tak ważne w naszym życiu osoby do wspólnego przeżywania radosnych chwil.
 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych