Różyczki Drewniane zaproszenie dla Rodziców

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem różyczek


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

25,00 zł brutto
brutto


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Różyczki Drewniane zaproszenie dla Rodziców


Ślub to wyjątkowy czas, który chcemy spędzić w gronie tych najbliższych osób. Szczególnymi gośćmi są rodzice Pary Młodej, dlatego warto też poświęcić im najwięcej uwagi, dziękując tym samym za trud włożony w wychowanie, za wieloletnią troskę i miłość.

Jednym ze sposobów na to, by podkreślić ich wyjątkowość, jest wręczenie uroczych drewnianych zaproszeń w różyczki, które urzekają swą delikatnością.

Drewniane zaproszenie w kształcie serca, ozdobione dyskretnym motywem pastelowych różyczek to niezwykle efektowny sposób powiadomienia o ślubie i jednocześnie zaproszenia na niego.

To również wspaniała pamiątka, która pozwoli wrócić do tych wspaniałych chwil ślubu swojego dziecka i poczuć dumę oraz radość.

Eko koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych