Bukiet piwonii II Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem bukietu piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Bukiet piwonii II Szklane zaproszenia dla Rodziców


Rodzice to wyjątkowi goście na ślubnej uroczystości, dlatego też zasługują na wyjątkowe traktowanie. Ich rolę można podkreślić już w chwili wręczania zaproszeń – warto zadbać, by były one inne, niż zaproszenia wręczane pozostałym gościom, a jednocześnie nawiązywały stylem do stylistyki weselnego przyjęcia.

Szklane zaproszenia dla rodziców, ozdobione bukietem kwitnących piwonii, to nie tylko piękny i wzruszający sposób na zadanie pytania dotyczącego obecności rodziców na ślubnej uroczystości, ale i doskonała pamiątka, która pozwoli rodzicom powrócić wspomnieniami do wspaniałych chwil, kiedy dzieci wstępowały na nową drogę życia.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

W cenie jest 1szt zaproszenia

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.