Zniżka!

Pomarańczowe kwiaty Ślubne tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

33,29 zł
-10%
36,99 zł


Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Ślubne tablice rejestracyjne


Planując ślub warto również zadbać, by na tę nową drogę w życiu wkroczyć we wspaniałym stylu. Dlatego też tak wielką wagę Młode Pary przywiązują do wyboru samochodu, który powiezie ich do ślubu, a także do wystroju tego samochodu.

Standardem są kwiaty czy litery na samochód, ale wyjątkowego charakteru nadaje dopiero połączenie tych elementów ze ślubnymi tablicami rejestracyjnymi.

Te, ozdobione motywem pomarańczowych kwiatów, doskonale będą się komponowały z takimi samymi kwiatami na klamkach czy masce samochodu, zwrócą uwagę wszystkich gości oraz wywołają okrzyki zachwytu!

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych