Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem i wzorkiem

Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem i wzorkiem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem i wzorkiem


Poszukujesz idealnej pamiątki I Komunii Świętej dla Twojego dziecka? Satynowa, półprzezroczysta pamiątka z dowolnym tekstem i zdjęciem to doskonały wybór! Ta unikalna pamiątka będzie nie tylko pięknym dodatkiem do stroju Twojej pociechy, ale również doskonałym sposobem na uwiecznienie tego ważnego momentu w jej życiu.


Satyna jest delikatnym i eleganckim materiałem, który nadaje pamiątce wysokiej jakości wygląd. Jej półprzezroczysta struktura dodaje subtelności i sprawia, że staje się ona wyjątkową ozdobą. Możesz dostosować tekst na pamiątce do swoich preferencji - umieścić imię i datę I Komunii Świętej lub dowolny inny sentymentalny tekst, który będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu.

Najważniejszym elementem tej pamiątki jest oczywiście zdjęcie Twojego dziecka. Będzie to nieodłączna część pamiątki, która sprawi, że będzie ona jeszcze bardziej osobista i piękna. Wybierz zdjęcie, na którym Twoje dziecko jest uśmiechnięte i pełne radości - taka pamiątka będzie przypominała o tym szczególnym dniu przez wiele lat.


Niech ta satynowa, półprzezroczysta pamiątka stanie się nie tylko elementem stroju Twojego dziecka, ale również ważnym reliktem, który będzie przypominał o I Komunii Świętej. To niezwykłe wydarzenie zasługuje na wyjątkową pamiątkę, która będzie towarzyszyć Twojemu dziecku przez całe życie. Wybierz tę pamiątkę i zatrzymaj ten piękny moment na zawsze.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść pamiątki

Możesz wybrać przykładową treść prośby z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pamiątki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich pamiątkach.

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji