Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem

Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem


Prezentujemy wyjątkową pamiątkę I Komunii Świętej - satynową, półprzezroczystą ozdobę, która wprowadzi niezwykły element do tego wyjątkowego dnia w życiu Twojego dziecka. Ta delikatna, elegancka pamiątka została stworzona z myślą o chwilach, które będą na zawsze utrwalone w sercach i wspomnieniach rodziny.


Satyna, jako materiał, nadaje tej ozdobie unikalny wygląd i luksusowy wygląd. Jej lekko przezroczysta struktura sprawia, że światło subtelnie przenika przez nią, nadając całości delikatny i magiczny efekt. Nasza satynowa pamiątka komunijna jest dostępna w różnych kolorach, aby idealnie pasować do gustu Twojego dziecka oraz tematyki całej ceremonii.


Dodatkowo, nasza pamiątka może zostać spersonalizowana poprzez dodanie dowolnego tekstu. To doskonała okazja, aby uwiecznić imię i datę I Komunii Świętej Twojego dziecka, co czyni tę satynową ozdobę jeszcze bardziej wyjątkową i niepowtarzalną.


Dopełnieniem naszej satynowej pamiątki jest zdjęcie Twojego dziecka, które możemy umieścić na ozdobie. Dzięki temu, Wasza córka lub syn przeniesie się z powrotem do tego ważnego dnia, za każdym razem patrząc na tę wyjątkową ozdobę.


Wszystkie nasze pamiątki komunijne są starannie wykonane przez naszych doświadczonych rzemieślników, którzy wkładają w nie swoje serce i pasję. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz trwałość tej satynowej ozdoby, tak aby mogła towarzyszyć Twojemu dziecku przez wiele lat, przypominając o tym wyjątkowym dniu.


Zamawiając naszą satynową pamiątkę I Komunii Świętej, otrzymasz nie tylko piękny dodatek do dekoracji, ale także element, który będzie trwałym symbolem tego dnia. To wyjątkowy prezent dla Twojego dziecka, który z pewnością przyniesie wiele radości i wzruszeń.


Nie czekaj! Wybierz naszą satynową, półprzezroczystą pamiątkę I Komunii Świętej z dowolnym tekstem i zdjęciem Twojego dziecka i stwórz niezapomniane wspomnienia już teraz.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść pamiątki

Możesz wybrać przykładową treść prośby z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pamiątki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich pamiątkach.

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji