Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej Dusty Blue

Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej motywem dusty blue


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej Dusty Blue


Satynowa, półprzezroczysta pamiątka I Komunii Świętej z dowolnym tekstem i motywem kwiatów dusty blue to idealny sposób na uwiecznienie tego wyjątkowego dnia w życiu Twojego dziecka. Ta delikatna i subtelna pamiątka została stworzona z myślą o tym, aby zachować piękne wspomnienia z tej doniosłej chwili.


Wykonana z wysokiej jakości satyny, ta pamiątka zachwyca swoją elegancją i finezją. Jej półprzezroczysta struktura dodaje jeszcze większej subtelności i wyjątkowości. Możesz wybrać dowolny tekst, który zostanie umieszczony na tej pamiątce, co czyni ją niezwykle personalizowaną i wyjątkową.


Aby nadać jeszcze większego uroku tej pamiątce, motyw kwiatów dusty blue jest doskonałym wyborem. Kwiaty w odcieniach pastelowego niebieskiego dodają delikatności i romantyzmu. Dusty blue to kolor, który doskonale sprawdzi się zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, nadając pamiątce uniwersalnego charakteru.


Ta pamiątka może być doskonałym prezentem dla Twojego dziecka, chrześniaka lub bliskiego przyjaciela. Stanowi nie tylko piękne wspomnienie, ale także wartościowy przedmiot, który można zachować na wiele lat. Może być również świetnym dodatkiem do biżuterii, ramki na zdjęcia lub albumu związanych z I Komunią Świętą.


Nie pozwól, aby te piękne chwile przeminęły bez śladu. Wybierz satynową, półprzezroczystą pamiątkę I Komunii Świętej z dowolnym tekstem i motywem kwiatów dusty blue, aby utrwalić te niezapomniane momenty na zawsze. To nie tylko pamiątka, ale także wyjątkowy i spersonalizowany przedmiot, który będzie przypominał o tym ważnym dniu przez wiele lat.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść pamiątki

Możesz wybrać przykładową treść prośby z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pamiątki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich pamiątkach.