Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem Koło z kwiatami

Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem i kołem z kwiatami


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowa, akrylowa Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem Koło z kwiatami


Satynowa, półprzezroczysta pamiątka I Komunii Świętej to doskonały sposób na uwiecznienie tego wyjątkowego momentu w życiu Twojego dziecka. Ta delikatna i elegancka ozdoba idealnie podkreśli doniosłość tego sakramentu oraz stworzy niezapomniany klimat podczas ceremonii.


Nasza pamiątka wykonana jest z wysokiej jakości satyny, która nadaje jej przyjemną w dotyku strukturę. Dzięki swojej półprzezroczystej formie, pozwala ona zachować subtelną prezencję, jednocześnie dając możliwość wyeksponowania użytkowanego tekstu oraz zdjęcia Twojego dziecka. To naprawdę wyjątkowe połączenie, które sprawia, że nasza pamiątka wyróżnia się spośród innych dostępnych na rynku.


Twój własny wybór tekstu i zdjęcia dziecka sprawia, że ta pamiątka stanie się jeszcze bardziej personalizowana. Możesz wybrać ulubione motto religijne, imię i datę komunii lub inne inspirujące słowa, które będą miały szczególne znaczenie dla Twojego dziecka i rodziny. Zdjęcie umieszczone w kole z kwiatami to nie tylko urocza dekoracja, ale także miłe wspomnienie, które będzie mogło być podziwiane przez wiele lat.


Nie tylko estetyka, ale również trwałość naszej pamiątki jest niezwykle ważna. Dlatego korzystamy z wysokiej jakości materiałów i starannej technologii produkcji, aby zapewnić trwałość i wytrzymałość. Nasza satynowa pamiątka I Komunii Świętej będzie mogła cieszyć oczy nie tylko Twoje, ale także przyszłe pokolenia.


Warto również wspomnieć o znaczeniu kole z kwiatami jako symbolu Komunii Świętej. Kole jest symbolem pełni, doskonałości i wieczności, a kwiaty dodają mu delikatności i piękna. To idealne połączenie, które odzwierciedla istotę i ducha tego sakramentu.


Zachęcamy Cię do zakupu naszej satynowej, półprzezroczystej pamiątki I Komunii Świętej z dowolnym tekstem i zdjęciem dziecka w kole z kwiatami. To wyjątkowy sposób na uczczenie tego ważnego momentu w życiu Twojego dziecka, który będzie stanowił nie tylko cenny przedmiot, ale również kruszynkę wspomnień, które pozostaną na zawsze.


Zaufaj nam i stwórz trwałą pamiątkę, która będzie przypominać o tym wyjątkowym dniu, o duchowej podróży i wzrastaniu Twojego dziecka w wierze. Pamiątka I Komunii Świętej to nie tylko ozdoba, ale także wyraz miłości i troski o bliskich.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść pamiątki

Możesz wybrać przykładową treść prośby z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pamiątki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich pamiątkach.

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji