Szklana tafla Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem i wzorkiem

Szklana tafla jako Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej ze zdjęciem i wzorkiem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklana tafla Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem i wzorkiem


Jeżeli szukasz wyjątkowej i personalnej pamiątki na I Komunię Świętą, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - szklaną taflę z zdjęciem dziecka i dowolnym tekstem. Ta unikalna pamiątka, pięknie wykonana ze szkła najwyższej jakości, z pewnością zachwyci każdego odbiorcę.


Szklana tafle z personalizacją to nie tylko wyjątkowa dekoracja, ale także piękne wspomnienie z tej ważnej uroczystości. Dzięki możliwości umieszczenia na niej zdjęcia Twojego dziecka wraz z indywidualnym tekstem, stworzysz niepowtarzalną kompozycję, która będzie przypominać o tym wyjątkowym dniu przez wiele lat.


Dodając do tego wybrany przez Ciebie tekst, który może być modlitwą, cytatem, czy nawet imieniem i datą, osiągamy finalny efekt, który jest nie tylko estetyczny, ale również pełen emocji.


Tafla zdobiąca zdjęcie Twojego dziecka z I Komunii Świętej może stać się naprawdę wyjątkową pamiątką zarówno dla niego, jak i dla całej rodziny. To prezent, który sprawi wiele radości zarówno podczas uroczystości, jak i w przyszłości, kiedy wrócicie do niego na wspomnienia.


Szklana tafle z personalizacją to również doskonały pomysł na prezent dla gości weselnych, dziadków czy chrzestnych. Każdy jest z pewnością wzruszony, gdy otrzymuje tak osobistą pamiątkę z ważnego dla Was wydarzenia.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i stworzenia prawdziwie unikalnej pamiątki z I Komunii Świętej. Szklane tafle z dowolnym zdjęciem dziecka i personalizowanym tekstem to doskonały sposób na uwiecznienie tego ważnego momentu w sposób niezwykle piękny i trwały.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść pamiątki

Możesz wybrać przykładową treść pamiątki z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pamiątki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich pamiątkach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji