Szklana tafla Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem

Szklana tafla jako Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej ze zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklana tafla Pamiątka I Komunii Świętej ze zdjęciem


Szukasz wyjątkowej i oryginalnej pamiątki na I Komunię Świętą Twojego dziecka? Chciałbyś, aby prezent ten był nie tylko piękny, ale również spersonalizowany? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Nasze szklane tafle ze zdjęciem dziecka i dowolnym tekstem personalizowanym to idealny sposób na uwiecznienie tego ważnego momentu w życiu Twojego malucha.


Nasze pamiątki I Komunii Świętej wykonane są z najwyższą dbałością o detale. Szklana tafla gwarantuje trwałość i elegancję, dzięki czemu prezent ten będzie wyjątkowym dodatkiem do domu na wiele lat. Fotografia dziecka jest idealnym sposobem na uwiecznienie urody i radości Twojego dziecka w dniu jego pierwszej Komunii Świętej.


Co może być bardziej osobistą pamiątką niż zdjęcie Twojego dziecka? Nasze szklane tafle umożliwiają dodanie dowolnego zdjęcia, które najlepiej oddaje charakter Twojego malucha. Dodatkowo, dzięki możliwości personalizacji tekstu, można dodać dedykację, modlitwę, czy inną istotną dla Ciebie informację. Możesz być pewien, że taka pamiątka będzie stanowiła wyjątkowe wspomnienie tego ważnego dnia.


Nasza oferta zawiera również wysoką jakość wykonania. Nasz zespół doświadczonych specjalistów dba o to, aby każda szklana tafla była wykonana starannie i z precyzją. Tworzenie pamiątki I Komunii Świętej jest dla naszej firmy sprawą serca, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby prezent ten był nie tylko piękny, ale także trwały.


Pamiątki I Komunii Świętej w postaci szklanej tafli ze zdjęciem dziecka i dowolnym tekstem personalizowanym to idealny sposób na zachowanie wyjątkowego momentu w życiu Twojego malucha. Wybierając tę pamiątkę, inwestujesz w sentymentalną wartość, która przetrwa wiele lat. Nie wahaj się dłużej i zamów już dziś!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

Podstawka do kupienia oddzielnie

 

Treść pamiątki

Możesz wybrać przykładową treść pamiątki z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pamiątki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich pamiątkach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji