Lisy Zaproszenia ślubne

Zaproszenie ślubne - motyw lisów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,20 zł brutto
bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Lisy Zaproszenia ślubne


Piękne papierowe zaproszenia ślubne, które zachwycą gości i świetnie oddadzą charakter tej radosnej uroczystości. Zaproszenia otwierają się pionowo i mają kwadratowy kształt.

Wykonane są z wysokiej jakości papieru w białym kolorze. Na okładce zaproszenia umieszczono uroczą grafikę – dwa zakochane liski.

Romantyzmu dodają zaproszeniu roślinne zdobniki, nadrukowane zarówno na froncie, jak i wewnątrz zaproszeń. Zaproszenia są w pełni spersonalizowane – na okładce mają imiona pary młodej oraz datę ślubu.

Treść zaproszenia można wybrać spośród szablonów lub ułożyć samodzielnie. Dane osoby zapraszanej można wpisać ręcznie, co sprawia, że zaproszenia mają jeszcze bardziej indywidualny wyjątkowy charakter i pozwalają poczuć się każdemu gościowi wyjątkowo.

Na odwrocie okładki zaproszenia można umieścić dowolną sentencję, dodatkowe informację czy popularne wierszyki weselne.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?