Lisy Zaproszenia ślubne

Zaproszenie ślubne - motyw lisów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Lisy Zaproszenia ślubne


Piękne papierowe zaproszenia ślubne, które zachwycą gości i świetnie oddadzą charakter tej radosnej uroczystości. Zaproszenia otwierają się pionowo i mają kwadratowy kształt.

Wykonane są z wysokiej jakości papieru w białym kolorze. Na okładce zaproszenia umieszczono uroczą grafikę – dwa zakochane liski.

Romantyzmu dodają zaproszeniu roślinne zdobniki, nadrukowane zarówno na froncie, jak i wewnątrz zaproszeń. Zaproszenia są w pełni spersonalizowane – na okładce mają imiona pary młodej oraz datę ślubu.

Treść zaproszenia można wybrać spośród szablonów lub ułożyć samodzielnie. Dane osoby zapraszanej można wpisać ręcznie, co sprawia, że zaproszenia mają jeszcze bardziej indywidualny wyjątkowy charakter i pozwalają poczuć się każdemu gościowi wyjątkowo.

Na odwrocie okładki zaproszenia można umieścić dowolną sentencję, dodatkowe informację czy popularne wierszyki weselne.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary (zamknięte): 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu