Ślubna statuetka z motylem wzór kwiatowy, sześciokąt Podziękowanie dla rodziców

99,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ślubna statuetka z motylem wzór kwiatowy, sześciokąt Podziękowanie dla rodziców


Podziękowania dla Rodziców - ślubna statuetka z motylem

Jesteśmy przekonani, że Wasi Rodzice są najważniejszymi osobami w Waszym życiu, dlatego wykonane przez nas z naturalnego drewna, piękne i oryginalne podziękowania dla Rodziców na pewno staną się wyjątkową pamiątką, chętnie eksponowaną w domowej galerii.

Statuetka ma klasyczny kwadratowy kształt, w centrum którego umieściliśmy heksagon. To proste geometryczne zestawienie ozdobiliśmy kolorowymi kwiatami, które okalają heksagon z Waszymi podziękowaniami. W lewym górnym rogu natomiast znajduje się ręcznie zrobiony motylek. Ta unikalna ozdoba powstała w naszej firmie. Nie kupicie więc go nigdzie indziej. Zadbaliśmy o to, by wiernie oddawał wygląd prawdziwego owada - jest więc bardzo szczegółowy. Motylek posiada czułki, oczy, główkę, pleciony ogonek, błyszczący odwłok, elastyczne, półprzezroczyste skrzydełka.

Personalizacja oraz drewniana podstawka – GRATIS.

 

Materiał: drewno

Wymiary: 21,5 x 21,5 cm, grubość 9mm + odstający motylek

Podstawka: GRATIS

Motylek: ręcznie robiony tylko w naszej firmie, niedostępny nigdzie indzej. Jest bardzo szczegółowy: ma czułki, oczy, główkę, pleciony ogonek, błyszczący odwłok, elastyczne, półprzezroczyste skrzydełka

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.