Satynowe podziękowania dla rodziców ze zdjęciem Spotify

Ślubne podziękowanie dla Rodziców z satynowej pleksi ze zdjęciem Spotify


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


30,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowe podziękowania dla rodziców ze zdjęciem Spotify


Satynowe podziękowania dla rodziców to niezwykły produkt, który pozwala wyrazić swoją wdzięczność i miłość w sposób wyjątkowy i personalizowany. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, te satynowe podziękowania są idealnym prezentem dla rodziców w okolicznościach takich jak ślub, rocznica lub inne ważne wydarzenia.


Co czyni te podziękowania naprawdę wyjątkowymi, to możliwość pełnej personalizacji zdjęcia oraz tekstu, które znajdują się na podarunku. Dzięki temu, możesz dodać fotografię Pary młodej w sercu, tworząc wzruszające połączenie symboliki miłości oraz wdzięczności. Dodatkowo, istnieje możliwość umieszczenia kodu Spotify, który pozwoli rodzicom odtworzyć ulubioną piosenkę, która jest dla Was wszystkich ważna i pełna wspomnień.


Wykorzystanie personalizowanego zdjęcia, tekstu i piosenki zwiększa wartość emocjonalną tego podziękowania, sprawiając, że jest ono bardziej intymne i indywidualne. Dzięki temu, rodzice będą mieli możliwość przypomnienia sobie wyjątkowych chwil, które dzieliliście razem, a także poczują się docenieni za całą miłość i wsparcie, jakie dali Wam przez lata.


Podziękowania te nie tylko są piękną ozdobą, ale również praktycznym przedmiotem. Satynowa tkanina dodaje elegancji i luksusu, dodając wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Mogą być one wyeksponowane na ścianie lub postawione na półce, stanowiąc nie tylko piękną pamiątkę, ale również unikalny element dekoracyjny.


Dla osób, które cenią indywidualność i chcą wyrazić swoje uczucia w oryginalny sposób, satynowe podziękowania dla rodziców z pełną personalizacją zdjęcia, tekstu i piosenki to doskonały wybór. Nie tylko będą one unikalnym prezentem, ale także zbudują silne więzi emocjonalne i przypomną wszystkim o ważnych momentach w Waszym życiu.


Zarówno dla Pary Młodej, jak i dla rodziców, te satynowe podziękowania będą skarbem, który będzie przypominał o miłości, szacunku i wdzięczności, jakie łączą Was wszystkich. Zachowają one ważne wspomnienia i będą symbolizować trwałe więzi rodzinne, które przetrwają przez wiele lat.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Nóżki do kupienia oddzielnie

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść podziękowania z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem podziękowania. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.