Para na mostku tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Para na mostku tablice rejestracyjne


Całująca się na mostku para budzi romantyczne skojarzenia, przypomina o pierwszych randkach, pierwszych nieśmiałych jeszcze pocałunkach, o sile rodzącej się miłości.

Nic zatem dziwnego, że jeśli takie spotkania przerodzić się mają w związek małżeński, to warto wykorzystać ten motyw pary na mostku, by ozdobić nim różne gadżety niezbędne przy organizacji wesela.

Szczególnie urokliwie wyglądają ślubne tablice rejestracyjne z motywem takiej właśnie pary na mostku. To doskonały sposób, by nie tylko zachwycić ślubnych gości i uczynić ślub niezapomnianym, ale by nadać pojazdowi wiozącemu Nowożeńców do ślubu indywidualnego charakteru, by wyróżnić go wśród innych pojazdów przemierzających drogi.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.