Żaby tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

33,29 zł
-10%
36,99 zł


Opis
Opis

Żaby tablice rejestracyjne


Zakochane żaby jako motyw zdobiący ślubne dekoracje? Czemu nie! Ślubne tablice rejestracyjne z motywem zakochanych żabek w ślubnej stylizacji to przysłowiowe „oczko” puszczone w stronę zaproszonych gości, a zarazem wyraz indywidualizmu Młodej Pary.

Takie tablice rejestracyjne wybiorą odważne Pary, które kroczą przez życie pewne tego, do czego dążą, otwarte na nowe doznania, nowych ludzi, mające dystans do świata i obdarzone poczuciem humoru.

Samochód ozdobiony taką tablicą zamieni się w niezwykły pojazd, z równie niezwykłymi pasażerami, dla których żaby będą dobrą wróżbą, będą talizmanem stojącym na straży niesłabnącego uczucia.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.