Drewniane zaproszenia na chrzest Ramka z eukaliptusa

Drewniane zaproszenie na chrzest z motywem ramki z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia na chrzest Ramka z eukaliptusa


To drewniane zaproszenie na chrzest jest idealnym dodatkiem do Twojej specjalnej uroczystości. Zaproszenie z motywem zielonych liści eukaliptusa nada temu wydarzeniu szczególnego charakteru. Nie zapomnij spersonalizować tekstu z wszystkimi szczegółami przyjęcia, aby Twoi goście mieli wszystkie informacje, których potrzebują w tym szczególnym dniu.

To naprawdę wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju zaproszenie na chrzest jest idealnym sposobem na zapewnienie Twojemu maleństwu uroczystości, na którą zasługuje! Dzięki swojemu ponadczasowemu stylowi i doskonałej naturze, nie będziesz zawiedziony! Zdobądź swoje urocze drewniane zaproszenia już dziś!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych