Drewniane zaproszenia na chrzest Ramka z eukaliptusa

Drewniane zaproszenie na chrzest z motywem ramki z eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia na chrzest Ramka z eukaliptusa


To drewniane zaproszenie na chrzest jest idealnym dodatkiem do Twojej specjalnej uroczystości. Zaproszenie z motywem zielonych liści eukaliptusa nada temu wydarzeniu szczególnego charakteru. Nie zapomnij spersonalizować tekstu z wszystkimi szczegółami przyjęcia, aby Twoi goście mieli wszystkie informacje, których potrzebują w tym szczególnym dniu.

To naprawdę wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju zaproszenie na chrzest jest idealnym sposobem na zapewnienie Twojemu maleństwu uroczystości, na którą zasługuje! Dzięki swojemu ponadczasowemu stylowi i doskonałej naturze, nie będziesz zawiedziony! Zdobądź swoje urocze drewniane zaproszenia już dziś!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych