Drewniane zaproszenie na chrzest Święta rodzina

Drewniane zaproszenie na chrzest z motywem świętej rodziny


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenie na chrzest Święta rodzina


Drewniane zaproszenia na chrzest z motywem świętej rodziny to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących pięknego i unikatowego sposobu na zaproszenie bliskich i przyjaciół na ważne wydarzenie jakim jest chrzest dziecka. Drewno jako materiał nadaje zaproszeniom elegancki i naturalny wygląd, który z pewnością zachwyci wszystkich odbiorców.


Motyw świętej rodziny, który ozdabia te zaproszenia, nadaje im dodatkowego wymiaru duchowego i religijnego. Święta rodzina to symbol miłości, harmonii i bezpieczeństwa, co sprawia, że takie zaproszenia nabierają głębszego znaczenia i mogą być piękną pamiątką z tej szczególnej okazji.


Drewniane zaproszenia na chrzest z motywem świętej rodziny można spersonalizować poprzez dodanie imion dziecka oraz daty uroczystości. Można również dodać dodatkowe elementy dekoracyjne np. kokardki, wstążki czy nawet drewniane stemple z personalizowanym tekstem. Dzięki temu zaproszenia będą jeszcze bardziej wyjątkowe i będą doskonale wpisywać się w charakter uroczystości.


To ekskluzywne i oryginalne zaproszenie na chrzest, które z pewnością zostanie docenione przez wszystkich gości. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz dbałości o detale, te zaproszenia będą nie tylko praktycznym elementem organizacji uroczystości, ale także piękną pamiątką, którą można będzie zachować na długie lata.

Koperta: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.