Zaproszenia na Chrzest Święty rwane brzegi Szkic dziecka

Zaproszenie na Ćhrzest Święty z motywem szkicu dziecka


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

6,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 szt. produktów
Opis
Opis

Zaproszenia na Chrzest Święty rwane brzegi Szkic dziecka


Jeśli szukasz klasycznego, ale wyjątkowego zaproszenia na chrzest, mamy dla Ciebie idealne zaproszenie na chrzest święty - wykonane ręcznie z najwyższej jakości papieru, który jest poszarpany na krawędziach, co nadaje mu ponadczasowy rustykalny charakter.

Tekst na spersonalizowanym zaproszeniu może być dostosowany do Twoich wymagań, więc możesz stworzyć coś naprawdę unikalnego i wyjątkowego.

Do każdego zaproszenia dołączony jest rysunek śpiącego dziecka, co tworzy atmosferę niewinności i szacunku.

Dzięki tak pięknemu wzornictwu i szczegółom, zaproszenia te będą cenionymi pamiątkami nawet po upływie wyjątkowego dnia. Nie zwlekaj więc - zamów już dziś!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: ok 14,8cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych