Drewniane zaproszenia na chrzest ze zdjęciem Ramka z eukaliptusa

Drewniane zaproszenie na chrzest ze zdjeciem dziecka i motywem ramki z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia na chrzest ze zdjęciem Ramka z eukaliptusa


Przedstawiamy naszą wspaniałą kolekcję zaproszeń na chrzest. Idealne do świętowania szczególnego dnia w życiu Twojego dziecka, każde zaproszenie jest wykonane z troską i dbałością o szczegóły, które z pewnością oddadzą wagę tego błogosławionego wydarzenia. Te piękne drewniane zaproszenia na chrzest to wyjątkowy sposób na uczczenie tej uświęconej tradycją uroczystości. Wysuwane kółko daje możliwość dalszej personalizacji poprzez umieszczenie zdjęcia dziecka i jest otoczone eleganckim motywem liści eukaliptusa, co nadaje im prawdziwie naturalny charakter.

Spersonalizuj je jeszcze bardziej dzięki tekstowi pod spodem, który celebruje cud nowego życia! Niezależnie od tego, czy umieścisz je w kopercie, czy wręczysz osobiście, te luksusowe zaproszenia na chrzest zapewnią, że Twoi przyjaciele i rodzina poczują się mile widziani i docenieni, gdy dołączą do Ciebie w świętowaniu tak wspaniałej okazji. Ich bezwysiłkowe piękno daje Ci idealny sposób na wyrażenie ekscytacji z powodu przybycia Twojego nowego maleństwa.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych