Satynowe zaproszenia na chrzest Święta rodzina

Satynowe zaproszenia na Chrzest Święty z pleksi z motywem świętej rodziny


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Satynowe zaproszenia na chrzest Święta rodzina


Satynowe zaproszenia na chrzest święty z motywem świętej rodziny to eleganckie i wyjątkowe zaproszenia, które zachwycą każdego gościa. Wykonane z wysokiej jakości satyny, prezentują się niezwykle luksusowo i stylowo. Motyw świętej rodziny dodaje im wyjątkowego charakteru, idealnie wpisując się w tematykę uroczystości chrztu świętego.


Zaproszenia są ozdobione pięknym wzorem przedstawiającym świętą rodzinę: Maryję, Józefa i małego Jezusa. Delikatne detale i subtelne kolory sprawiają, że zaproszenia wyglądają bardzo gustownie i elegancko. Dodatkowo, na zaproszeniu umieszczona jest personalizowana treść, informująca o szczegółach ceremonii chrztu, co sprawia, że są one idealnym i funkcjonalnym elementem przygotowań do tego ważnego wydarzenia.


Satynowe zaproszenia na chrzest świetny z motywem świętej rodziny doskonale sprawdzą się jako wyjątkowy element dekoracyjny na stole gościnnym podczas uroczystości. Goście na pewno będą zachwyceni ich oryginalnym designem i starannym wykonaniem.


Zamawiając te zaproszenia, możesz być pewien, że stworzysz niezapomnianą atmosferę podczas chrztu swojego dziecka. Dzięki nim, ta wyjątkowa chwila będzie jeszcze bardziej magiczna i niezapomniana dla Ciebie i Twoich bliskich. Satynowe zaproszenia na chrzest świetny z motywem świętej rodziny to doskonały wybór dla osób poszukujących eleganckich i gustownych zaproszeń na tę szczególną okazję.

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowe 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.