Złocone, akrylowe zaproszenia na chrzest święty z pleksi Święta Rodzina

Złocone, akrylowe zaproszenia na Chrzest Święty z pleksi z motywem świętej rodziny


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


24,99 zł
24,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Złocone, akrylowe zaproszenia na chrzest święty z pleksi Święta Rodzina


Szukasz wyjątkowych i niepowtarzalnych zaproszeń na chrzest święty? Nasze akrylowe zaproszenia z pleksi są eleganckie, nowoczesne i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Co więcej, ozdobione złoconym szkicem Świętej Rodziny, stają się prawdziwym arcydziełem sztuki.


Akrylowe zaproszenia to nowatorskie rozwiązanie, które wyróżni Twoje wydarzenie spośród innych. Wykonane z wysokiej jakości pleksi, zapewniamy trwałość i odporność na uszkodzenia. Dodatkowo, precyzyjnie wygrawerowany złocony szkic Świętej Rodziny nadaje im niepowtarzalnego charakteru i elegancji.


Możemy personalizować je poprzez dodanie własnego tekstu lub grafiki. Dzięki temu stworzysz unikalne i spersonalizowane zaproszenia, które przypadną do gustu wszystkim gościom.


Warto podkreślić, że akrylowe zaproszenia są również praktyczne. Ich transparentna powierzchnia pozwala na łatwe odczytanie treści, a zarazem stanowi wyjątkową ozdobę na dowolnym stole czy półce.


Nie czekaj dłużej i zaskocz swoich gości oryginalnymi zaproszeniami na chrzest święty. Nasze akrylowe zaproszenia z pleksi ze złoconym szkicem Świętej Rodziny są doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią elegancję, nowoczesność i unikalność. Zamów już teraz i spraw, by Twój chrzest stał się niezapomnianym wydarzeniem!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm, złocenie

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej stronylub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.