Para w aucie Winietki ślubne satynowe pleksi

Winietki ślubne satynowe z pleksi z motywem pary w aucie


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Para w aucie Winietki ślubne satynowe pleksi


Ze ślubną uroczystością zwykle kojarzą się takie motywy, jak kwiaty, serca czy obrączki. Pary Młode, które chcą postawić na wyjątkowość, sprawić iż ich wesele będzie jedyne w swoim rodzaju sięgnąć mogą jednak po rozwiązania niekonwencjonalne, jak na przykład para w aucie. Motyw ten może zdobić winietki ślubne, stając się nie tylko wspaniałą ozdobą, ale i znamionując charakter Pary Młodej, dystans do siebie i do świata.

Winietki ślubne satynowe pleksi to funkcjonalne rozwiązanie, które sprawia, iż zaproszeni goście szybko odnajdują przeznaczone dla nich miejsca przy weselnych stołach. Jednocześnie winietki są wyrazem troski o komfort biesiadników oraz o ich poczucie bezpieczeństwa. Jednak ich ponadczasowe piękno sprawia, że staną się również oryginalną ozdobą stołów, wywołującą uśmiech na twarzach zasiadających gości.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją. Nóżki do samodzielnego włożenia.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 10 x 4 cm

Grubość: 3mm

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.