Złocona winietka ślubna Ażurowe kwiaty

Złocone winietki na stół wycinane laserowo z motywem ażurowych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,49 zł
3,49 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Złocona winietka ślubna Ażurowe kwiaty


Szukasz idealnego dodatku do stołu weselnego na swój slub? Zainspirowana pięknym motywem ażurowych kwiatów wyciętych w złotym papierze, ta oszałamiająca winietka zapewni odpowiednią atmosferę dla każdego wesela. Złote tło błyszczy radością i światłem, co czyni go idealnym nieoczekiwanym zachwytem dla Twoich gości.

Misterne szczegóły promieniujące na zewnątrz przywołują na myśl delikatne płatki w pełnym rozkwicie, wzmacniając romantyczną atmosferę Twojej uroczystości. Elegancka i pełna blasku, ta inspirująca winieta ślubna dodaje wyrafinowany styl, który będzie świecił ponad wszystko.

Jej staranne wykonanie jest najwyższej jakości, widoczne w każdym kroku. Wykonana jest z wysokiej jakości papieru, więc będzie trwała bez względu na czas i okazję. 

Spraw, aby Twój ślub był zapamiętany z naszą atrakcyjną winietą ślubną!

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

 

Winietka dostępna w wersji złożonej. Winietki posiadają specjalne nacięcia umożliwiające włożenie karteczki z nazwiskiem za pomocą kilku prostych ruchów.