Choinki kartki świąteczne

Papierowe kartki świąteczne z motywem wycinanej choinki


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Choinki kartki świąteczne


Niech Pan rozsiewa świąteczną radość dzięki tym niestandardowym kartkom świątecznym od Venarti. Te piękne i świąteczne kartki, idealne do wysłania lojalnym klientom, przedstawiają las. Dodatkowo, każda kartka posiada logo Państwa firmy, co nadaje jej indywidualny charakter.

Te klasyczne kartki z pewnością sprawią, że Państwa klienci poczują się docenieni w tym sezonie świątecznym! Państwa klienci będą zachwyceni otrzymując te urocze, ręcznie wykonane kartki świąteczne. Nie tylko wywołają one uśmiech na ich twarzach, ale także kunszt każdej kartki będzie eleganckim przypomnieniem o szczególnej więzi między Państwem a Państwa klientem.

Wysokiej jakości materiał papierowy i serdeczne obrazy oznaczają, że zależy Państwu na zapewnieniu klientom jak najlepszego doświadczenia - wiemy, że klienci to docenią! W tym roku proszę przenieść swoje relacje z klientami na wyższy poziom dzięki naszym spersonalizowanym kartkom świątecznym. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo podziękować klientowi, czy też po prostu przekazać mu świąteczną radość, z pewnością rozjaśnią one każdy dzień

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,8cm x 10,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych