Renifer papierowe kartki świąteczne

Papierowe, złote kartki świąteczne z motywem renifera


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


4,50 zł
4,50 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Renifer papierowe kartki świąteczne


Papierowe kartki świąteczne z motywem renifera na złotym papierze. Możliwość zmiany tektu i wklejenia loga firmy.

Odpowiednia forma zaprezentowania logo firmy sprawi, że na pierwszy plan wysunie się radosna okazja do świętowania, a nie aspekt biznesowy – takie wyczucie i takt zostaną docenione przez odbiorców i pozytywnie wpłyną na odbieranie przez nich przedsiębiorstwa.

 

W tym sezonie niech Państwa klienci poczują ducha Bożego Narodzenia dzięki naszym pięknym kartkom świątecznym wykonanym na zamówienie! Kolorowy motyw renifera, efektowna złota ramka i Państwa logo - te kartki staną się doskonałą pamiątką dla każdego klienta. Niezależnie od tego, czy wysyłają Państwo specjalne życzenia świąteczne, czy dziękują za wsparcie w ciągu roku, dzięki naszym kartkom na zamówienie łatwo znaleźć idealne słowa.

Państwa klienci będą cenić te piękne kartki przez wiele lat. Najwyższej jakości papier i tusz sprawiają, że kartki wyglądają równie dobrze, jak są w dotyku - co dodatkowo wzmacnia reputację Państwa marki. Dodatkowo, ich design z pewnością wyróżni się w każdej skrzynce pocztowej! A więc w tym sezonie świątecznym niech Państwo przyniosą trochę więcej radości dzięki naszym pięknym kartkom świątecznym.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,8cm x 10,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych