Prezenty satynowe kartki świąteczne z pleksy

Satynowe kartki świąteczne z motywem prezentów z pleksy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prezenty satynowe kartki świąteczne z pleksy


Satynowe kartki świąteczne z motywem prezentów z pleksy. Możliwość zmiany tektu i wklejenia loga firmy.

 

Rozprowadźcie Państwo świąteczną radość i pokażcie swoim klientom, jak bardzo zależy Państwu na tym Bożym Narodzeniu za pomocą naszych pięknych świątecznych kartek satynowych.

Nasze kartki przedstawiają świąteczny motyw prezentów i bombek, z logo Państwa firmy na przedniej stronie. Dzięki żywym kolorom, ciepłym życzeniom i atrakcyjnemu wzornictwu, kartki te z pewnością sprawią, że wszyscy Państwa klienci poczują się wyjątkowo w okresie świątecznym.

Te wysokiej jakości kartki, wysyłane jako pozdrowienia od Państwa firmy, wyróżniają Państwa na tle konkurencji. Jako inwestycja w lojalność Państwa klientów, będą oni zachwyceni, jeśli w tym roku otrzymają od Państwa jedną z tych spersonalizowanych kartek.

Czy jest lepszy sposób na wzmocnienie relacji z klientami niż pokazanie, że doceniają Państwo ich stałe wsparcie? Te świąteczne kartki satynowe zostały zaprojektowane przy użyciu tylko najlepszych materiałów, aby zapewnić najwyższą jakość. Ich bogate wzornictwo i wysokie standardy rzemiosła wywyższają je ponad przeciętność; połączone w jedną wspaniałą kartkę świąteczną tworzą trwałe wrażenie, którego nie da się szybko zapomnieć.

Niezależnie od tego, czy chodzi o partnerów biznesowych, przyjaciół czy członków rodziny, nasze świąteczne kartki satynowe stanowią doskonały wybór dla każdego odbiorcy. Niech każdy, kto zna i wspiera Państwa firmę, czuje się doceniony w tym sezonie świątecznym - zamówcie Państwo nasze świąteczne kartki satynowe już dziś!

 

Koperta biała: GRATIS!

Personalizacja:GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych