Tangram, goki

Piękna drewniana układanka dla dzieci - tangram


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 20 szt. produktów
Opis
Opis

Tangram, goki


Niech Wasze przyjęcie weselne zostanie wyjątkowe dzięki drewnianej grze tangram! Doskonałe zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, nasze ręcznie robione zabawki pozwolą Państwa rodzinom nawiązać więzi podczas zabawy. Nasze zabawki są trwałe i wykonane z drewna.

Dzięki temu wyjątkowemu prezentowi nawet dalecy krewni, którzy jeszcze nie zdążyli się poznać, mogą budować relacje, ciesząc się wysokiej jakości grą, którą będą mogli wspominać przez długie lata.

Podaruj komuś wyjątkowemu zestaw weselnych tangramów rozrywkowych już dziś... nie potrzeba słów, tylko Państwa obecności przy wręczaniu tego przemyślanego prezentu!

 

Materiał: sklejka

Wymiary: 10 x 10 cm

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu