Gry i zabawy dla dzieci na weselu - pobierz za darmo

Zabawa weselna to dokonała okazja do wspólnego spędzenia czasu wraz z zaproszonymi gośćmi i do dobrej zabawy. Nie zawsze jednak gry i zabawy przewidziane dla dorosłych biesiadników bywają atrakcyjne i dla najmłodszych uczestników przyjęcia.

Warto zatem sięgnąć po aktywności idealne dla kilkulatków.

Pomocą w dostarczeniu rozrywki dla milusińskich służy Venarti, prezentując gry i zabawy na ślub.

Zestaw dziesięciu aktywności o ślubnej tematyce, dostarczy dobrej zabawy i radości zarówno młodszym dzieciom, które podekscytowane poszukiwać będą pierścionka, który dostała Panna Młoda czy udekorują tort, jak i tym starszym, które z wypiekami na twarzy szukać będą drogi do pysznej babeczki czy wykreślać w pionie i poziomie podane słowa.

Ten zestaw zabaw dla dzieci, idealny zarówno podczas weselnej zabawy, jak i stanowiący do niej wstęp, jest dostępny za darmo w formacie PDF.

 

>> Pobierz zestaw zabaw dla dzieci <<

 

 facebook

 

Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

 

 

 

Produkty powiązane

Komentarze (4)

Aleksandra W
2017-10-25
Pięknie dziękuję. Tego szukałam. Będę Was polecać i na pewno kupię zaproszenia ślubne. Są najładniejsze jakie widziałam :)
Venarti
2017-10-25
Cieszy nas to bardzo. Mamy jeszcze do pobrania Niezbędnik małżeński na naszym blogu.
Weronika B
2017-10-25
Naprawdę dobry pomysł. Dobrze, że trafiłam do Was. Wykupię chyba wszystko :) Znajomi też kupowali i są mega zadowoleni jakością i obsługą. Brawo, tak trzymajcie!
Venarti
2017-10-25
Dziękuje bardzo. Dla nas to Wy jesteście najważniejsi :)

Zostaw komentarz

Zostaw odpowiedź