Fotobudka w roli weselnej atrakcji

Weselne atrakcje

W ślad za zapotrzebowaniem ze strony Państwa Młodych oraz oczekiwaniami gości, by przeżyć wyjątkowe chwile, podążają firmy, oferując rozmaite atrakcje.

Fontanny czekoladowe czy alkoholowe stały się niemal standardem, podobnie jak stoły z regionalnymi wyrobami mięsnymi.

Coraz częściej w weselnych scenariuszach pojawiają się też pokazy tańca, prezentowanego przez profesjonalnych tancerzy, demonstracje parzenia kawy czy przygotowania sushi, wraz z degustacją.

W kwestii aranżacji weselnej sali czy weselnego stołu, Młode Pary decydują się na przykład na lodowe rzeźby czy nawet lodowe drink bary czy candy bary.

Obecnie przyszła też moda na fotobudki, bez których wiele par nie wyobraża sobie dobrej zabawy.

 

Moda na fotobudkę

Fotobudka, to urządzenie, dzięki któremu możliwe jest wykonanie zdjęcia na imprezie oraz jego natychmiastowy wydruk, a także przesłanie na wskazany adres mailowy i / lub publikacja w mediach społecznościowych (np. FB, Tweeter).

Nie jest to jednak zwykła alternatywa dla aparatu fotograficznego, bowiem fotobudka umożliwia nie tylko wykonanie zdjęcia z imprezy, ale również odpowiednie jego wykreowanie – stylizację zarówno otoczenia, jak i samych fotografowanych osób.

Najlepsze fotobudki to takie, które mają również szeroki wybór gadżetów oraz różnego rodzaju tła, oferując tym samym niemal nieskończone możliwości zabawy dla weselnych gości i wymyślania postaci, w które dzięki przebraniom chcą się wcielić – ogranicza ich wyłącznie własna wyobraźnia.

Różne modele peruk, wąsów, okularów (w tym ich zabawnych wersji), muszek i innych elementów strojów z innej epoki (czy galaktyki), a nawet gadżety w postaci mieczy świetlnych, indiańskich łuków czy tabliczek, na których widnieją zabawne hasła,

 

Pomysł dla każdego?

Choć fotobudka kojarzona jest z atrakcją dla młodych osób, wcale nie musi tak być. Wystarczy tylko odpowiednie tło i zestaw rekwizytów w postaci laseczki, melonika czy kapelusza z woalką, żeby rodzice czy dziadkowie Państwa Młodych zamienili się w stylową parę z niemego filmu rodem czy też wcielili się w rolę z ulubionych filmów z przeszłości.

Ponadto, fotobudka umożliwia stworzenie wyjątkowej atmosfery i wciągnięcia do zabawy również innych gości, na przykład dzięki możliwości wyświetlania na innym ekranie / projektorze wykonywanych zdjęć.

To również doskonała alternatywa dla weselnych zabaw i konkursów organizowanych przez DJ-a czy zespół.

Osoby realizujące w fotobudce sesje, mogą wygrać różne weselne gadżety, na przykład butelkę szampana czy weselnej wódki, a nawet taniec z Panem Młodym / Panną Młodą, a o wygranej może powiadomić ich sygnał dźwiękowy i komunikat o wygranej, co będzie dodatkowym zaskoczeniem i tym większą atrakcją.

 

Jeśli zastanawiacie się, czy i na Waszym weselu powinna być fotobudka, to odpowiedź brzmi: „TAK”.

 

To bowiem sposób zarówno na dobrą zabawę, integrację gości w różnym wieku, jak i na stworzenie wyjątkowej galerii nieszablonowych zdjęć gości. Do fotografii wykonanych przy udziale fotobudki, zarówno tych retro, jak i tych szalonych i budzących szeroki uśmiech na twarzach oglądających, każdy będzie chętnie powracał.

Ponadto, taka galeria może być wspaniałym prezentem od Państwa Młodych dla gości, w ramach podziękowań za uczestnictwo w weselnej uroczystości.