Tekst do zaproszeń ślubnych i podziękowań oraz wybór materiału na zaproszenia

Dzisiaj krótko o istotnym elemencie, czyli o tym, co napisać w zaproszeniu ślubnym czy podziękowaniach oraz z jakiego papieru wybrać zaproszenia, a także na jaki kolor drewna postawić, jeśli wybierzecie drewniane elementy ślubnych akcesoriów.

 

TEKSTY

Jeśli decydujecie się na gotowy tekst, to zajrzyjcie na dostępne na naszej stronie teksty do zaproszeń. Oczywiście przy składaniu zamówienia zawsze otwarci jesteśmy na Wasze propozycje i realizujemy ją według Waszego pomysłu.

 

Podobnie z tekstami podziękowań dla rodziców. Mogą być one krótsze lub dłuższe, w zależności od Waszych preferencji. Tutaj znajdziecie przykładowe dedykacje dla rodziców i przedmioty, jakimi możecie ich obdarować, będąc wdzięcznymi za ich miłość, pomoc, wsparcie i zaangażowanie.

 

Na drobnych upominkach dla gości również możecie umieścić zwięzły tekst. Podobnie na zawieszce na wódkę weselną.

 

WZORNIKI CZCIONEK, PAPIERU I DREWNA

Koniecznie przejrzyjcie wzory dostępnych czcionek i wybierzcie swoją osobistą. W przypadku, gdy Wasz wybór padnie na zaproszenia papierowe, rozejrzyjcie się w dostępnych wzorach papieru – możecie wybrać matowy, wyjątkowy perłowy lub specjalny do efektownego laserowego wycinania.

Jeżeli zamiast tradycyjnych zaproszeń, chcecie oczarować gości drewnianymi, tutaj dokonacie wyboru, jaki kolor drewna będzie najbardziej odpowiedni.