Magnolia Pamiątka I Komunii Obraz na płótnie

99,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Magnolia Pamiątka I Komunii Obraz na płótnie


Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe przeżycie zarówno dla dziecka, jak i dla jego bliskich. Dlatego też warto zadbać, by była to uroczystość podniosła, by jednocześnie jednak nic nie odciągało uwagi od niej samej. Dlatego też starannie należy wybierać prezenty dla dziecka, by nie one stały się sednem uroczystości, a jednocześnie by sprawiały, że dziecko będzie mogło z łatwością powrócić wspomnieniami do tych pięknych chwil.

Takim właśnie prezentem, jest obraz na płótnie, będący jednocześnie pamiątką Pierwszej Komunii Świętej. Obraz, ozdobiony magnoliami, stanowi wyjątkowa ozdobę dziecięcego pokoju, a jednocześnie pamiątkę, z którą długo się nie rozstanie. Dzięki personalizacji obrazu, zmienia się on w przedmiot o wielkiej wartości sentymentalnej, staje się darem o duchowym niemal wymiarze.


Materiał: wysokiej jakości płótno, rama z drewna

Wymiary: na górze strony w opcjach są podane wymiary do wyboru. Możliwe są inne wymiary, cena będzie proporcionalna do podanych wyżej cen.

 

Treść

Na podstawie przesłanej treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem wydruku.


 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również