Kielich w liściach Pamiątka I Komunii Obraz na płótnie

99,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kielich w liściach Pamiątka I Komunii Obraz na płótnie


Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy sakrament, który na całe życie pozostaje w pamięci zarówno dziecka, jak i bliskich mu osób. Dlatego też warto zadbać, by była to uroczystość wyjątkowa, zaś darom duchowym, by towarzyszyły pamiątki, które pozwalają powrócić myślami do tych pięknych chwil. Taką pamiątką dla dziecka, która już na zawsze z nim zostanie, jest obraz na płótnie Kielich w liściach.

Taka pamiątka I Komunii Świętej, dyskretna, a zarazem elegancka, nie odciągająca uwagi od samej uroczystości, to doskonały wybór dla bliskich, którzy zastanawiają się nad wyborem prezentu. Zarówno staranne wykonanie, jak i doskonałe graficzne opracowanie, to podstawowe atuty tego obrazu. Dlatego też Kielich w liściach to ponadczasowa pamiątka, która zachwyca wszystkich i zwraca uwagę na rangę Komunii Świętej.


Materiał: wysokiej jakości płótno, rama z drewna

Wymiary: na górze strony w opcjach są podane wymiary do wyboru. Możliwe są inne wymiary, cena będzie proporcionalna do podanych wyżej cen.

 

Treść

Na podstawie przesłanej treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem wydruku.


 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych