Ręcznie wykonane menu weselne z perełką.
Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.
Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.
Dobrym pomysłem na urozmaicenie stołu weselnego jest dołączenie klasycznego menu.
W karcie dań umieszcza się potrawy w kolejności podawania.
To pozwoli gościom na przewidzenie miejsca w sowim żołądku na ulubione przekąski.
Biała klasyczna karta, przyozdobiona delikatną cyrkonią będzie wspaniałą ozdobą.
Wykonana na ozdobnym papierze dobrej jakości dostępnym w różnych konfiguracjach kolorystycznych (zobacz nasze wzorniki).
Wymiary: A5 - 148mm x 210mm
Treść menu
Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.
Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji
Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)
Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych